Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 134

Ausztria DN 8db fém sí jelvény T:AU-VF Austria DN 8pcs metal ski badges C:AU-VF
33809.

Ausztria DN 8db fém sí jelvény T:AU-VF
Austria DN 8pcs metal ski badges C:AU-VF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dánia 1866. "Koppenhága Evezőklub" egyoldalas bronz díjérem füllel (~28,5x37mm) T:AU,XF Denmark 1866. "Kobenhavns Roklub" one-sided bronze award medal with ear (~28,5x37mm) C:AU,XF
33810.

Dánia 1866. "Koppenhága Evezőklub" egyoldalas bronz díjérem füllel (~28,5x37mm) T:AU,XF
Denmark 1866. "Kobenhavns Roklub" one-sided bronze award medal with ear (~28,5x37mm) C:AU,XF

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Dél-Korea 1988. "XXIV. Nyári Olimpiai Játékok, Szöul - Az olimpiai falu" faragott fa plakett (165x120mm) T:UNC South Korea 1988. "XXIVth Olympiad, Seoul - Olympic village" carved wooden plaque (165x120mm) C:UNC
33811.

Dél-Korea 1988. "XXIV. Nyári Olimpiai Játékok, Szöul - Az olimpiai falu" faragott fa plakett (165x120mm) T:UNC
South Korea 1988. "XXIVth Olympiad, Seoul - Olympic village" carved wooden plaque (165x120mm) C:UNC

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
DN "Balaton" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátoldalán névre szóló- és "ALU S.C. A Vitorlás sportért" gravírozással (69mm) T:AU, patina, peremhiba
33812.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
33813.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
DN "Ugrójelenet egy bronz diszkoszra gravírozva" öntött bronz emlékérem (~170mm) vörös posztamensen (210x260mm) T:XF ND "Jumping scene engraved on a bronze discus" cast bronze medallion (~170mm) on a red postament (210x260mm) T:XF
33814.

DN "Ugrójelenet egy bronz diszkoszra gravírozva" öntött bronz emlékérem (~170mm) vörös posztamensen (210x260mm) T:XF
ND "Jumping scene engraved on a bronze discus" cast bronze medallion (~170mm) on a red postament (210x260mm) T:XF

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Finnország 1948. Helsingfors "Északi Telefonos Sportverseny - Diszkoszvetés" egyoldalas bronz díjérem (40mm) T:AU Finland 1948. Helsingfors "Nordiska Telefonidrottskampen - Discus throw" one-sided bronze award medal (40mm) C:AU
33815.

Finnország 1948. Helsingfors "Északi Telefonos Sportverseny - Diszkoszvetés" egyoldalas bronz díjérem (40mm) T:AU
Finland 1948. Helsingfors "Nordiska Telefonidrottskampen - Discus throw" one-sided bronze award medal (40mm) C:AU

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Franciaország Demarchi Jean-Pierre (1928-1979) "Jeunesse et Sports - Offert Par le Ministre (Ifjúság és Sport - A miniszter ajándéka)" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: "P. Pradeilmes" (65mm) T:AU France Demarchi Jean-Pierre (1928-1979) "Jeunesse et Sports - Offert Par le Ministre (Youth and Sports - Presented by the Minister)" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: "P. Pradeilmes" (65mm) C:AU
33816.

Franciaország Demarchi Jean-Pierre (1928-1979) "Jeunesse et Sports - Offert Par le Ministre (Ifjúság és Sport - A miniszter ajándéka)" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: "P. Pradeilmes" (65mm) T:AU
France Demarchi Jean-Pierre (1928-1979) "Jeunesse et Sports - Offert Par le Ministre (Youth and Sports - Presented by the Minister)" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: "P. Pradeilmes" (65mm) C:AU

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Franciaország DN "FFN" Francia Úszószövetség egyoldalas, részben műgyantás fém emlékérem (54mm) T:AU France ND Fédération française de natation (French Swimming Federation) "FFN" one-sided, partially synthetic resined metal commemorative medallion (54mm) C:AU
33817.

Franciaország DN "FFN" Francia Úszószövetség egyoldalas, részben műgyantás fém emlékérem (54mm) T:AU
France ND Fédération française de natation (French Swimming Federation) "FFN" one-sided, partially synthetic resined metal commemorative medallion (54mm) C:AU

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Görögország 1981. "E. K. O. O. XI. Balkáni Ifjúsági Úszóverseny - Kavala 1981" egyoldalas, aranyozott fém emlékérem áttetsző műanyag alapon, kopott tokban T:AU,XF, patina Greece 1981. "Balkan Youth Swimming Championship - Kavala 1981" one-sided, gilded metal commemorative medal on a transparent plastic base, in a worn case C:AU,XF, patina
33818.

Görögország 1981. "E. K. O. O. XI. Balkáni Ifjúsági Úszóverseny - Kavala 1981" egyoldalas, aranyozott fém emlékérem áttetsző műanyag alapon, kopott tokban T:AU,XF, patina
Greece 1981. "Balkan Youth Swimming Championship - Kavala 1981" one-sided, gilded metal commemorative medal on a transparent plastic base, in a worn case C:AU,XF, patina

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
33819.

Görögország 1996. "Olimpiai és Atlétikai Bélyegek és Emlékek Nemzetközi Kiállítása - Zappeion / Athén 1896-1996" kétoldalas, aranyozott fém rátétes bronz emlékérem dísztokban (45,5mm) T:AU
Greece 1996. "World Olympic Sports Exhibition Stamps and Documents - Zappeion / Athen 1896-1996" two-sided bronz commemorative medallion with gilt metal inlay, in decorative case (45,5mm) C:AU

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Kína 1992. "Műkorcsolya" kétoldalas, aranyozott Al emlékérem karton tokban (60mm) T:AU China 1992. "Figure Skating" two-sided, gilded Al commemorative medallion (60mm) C:AU
33820.

Kína 1992. "Műkorcsolya" kétoldalas, aranyozott Al emlékérem karton tokban (60mm) T:AU
China 1992. "Figure Skating" two-sided, gilded Al commemorative medallion (60mm) C:AU

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF