https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques

Number of items: 12

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
1971. "PROF ÁRVAY SÁNDOR 20 ÉVE VEZETI A DOTE. NŐI KLINIKÁJÁT 1971." egyoldalas bronz emlékplakett fa talapzaton (plakett:~138mm; talapzat:144x171mm) T:XF, talapzaton kis hibák
1
31835.

1971. "PROF ÁRVAY SÁNDOR 20 ÉVE VEZETI A DOTE. NŐI KLINIKÁJÁT 1971." egyoldalas bronz emlékplakett fa talapzaton (plakett:~138mm; talapzat:144x171mm) T:XF, talapzaton kis hibák

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1974. "XI. Egészségügyi Fotókiállítás - 1974 Debrecen" fém lemezérem műanyag keretben (63mm) T:AU
1
31836.

1974. "XI. Egészségügyi Fotókiállítás - 1974 Debrecen" fém lemezérem műanyag keretben (63mm) T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1979. "Egészségügyi Szakdolgozók Jubileumi Tudományos Értekezlete Debrecen 1969-1979" bronzozott, egyoldalas Al emlékérem (95mm) T:AU
1
31837.

1979. "Egészségügyi Szakdolgozók Jubileumi Tudományos Értekezlete Debrecen 1969-1979" bronzozott, egyoldalas Al emlékérem (95mm) T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1996. "Száz éves a Megyei Kórház / Hetényi Géza Kórház és Rendelőintézet - Szolnok" kétoldalas aranyozot bronz, piedfort kivitelű emlékérem, peremén "08" sorszámmal, műanyag dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
1
31838.

1996. "Száz éves a Megyei Kórház / Hetényi Géza Kórház és Rendelőintézet - Szolnok" kétoldalas aranyozot bronz, piedfort kivitelű emlékérem, peremén "08" sorszámmal, műanyag dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
2001. "Országos Gyermekkardiológiai Tud. Ülés / Kiskunhalas" bronzozott Al(?) emlékérem (91mm) T:XF
1
31839.

2001. "Országos Gyermekkardiológiai Tud. Ülés / Kiskunhalas" bronzozott Al(?) emlékérem (91mm) T:XF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2006. "Kaposi Mór Oktató Kórház - Somogy megye Kaposvár - Alapítva 1846 / Kaposi Mór Oktató Kórház alapításának jubileuma alkalmából Dr. Mike György részére - 160 - 2006" bronz érdemérem, eredeti tokban (106mm) T:AU
1
31840.

2006. "Kaposi Mór Oktató Kórház - Somogy megye Kaposvár - Alapítva 1846 / Kaposi Mór Oktató Kórház alapításának jubileuma alkalmából Dr. Mike György részére - 160 - 2006" bronz érdemérem, eredeti tokban (106mm) T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Edvi Illés György (1911-1991) 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" egyoldalas öntött bronz emlékérem (68mm) T:XF Hungary 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" one-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (68mm) C:XF TP 714.
1
31841.

Edvi Illés György (1911-1991) 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" egyoldalas öntött bronz emlékérem (68mm) T:XF Hungary 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" one-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (68mm) C:XF TP 714.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Fritz Mihály (1947-) 1990. "20 éves a Magyar Látszerész-Optikus Szövetség 1970-1990 / VI. Nemzetközi Látszerész Kongresszus" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
1
31842.

Fritz Mihály (1947-) 1990. "20 éves a Magyar Látszerész-Optikus Szövetség 1970-1990 / VI. Nemzetközi Látszerész Kongresszus" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kampfl József (1938-2020) 1990. "Albert Schweitzer 1875-1965 / 3. Zeneterápiás Konferencia 1990 március 31 Pécs" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (70mm) T:AU
1
31843.

Kampfl József (1938-2020) 1990. "Albert Schweitzer 1875-1965 / 3. Zeneterápiás Konferencia 1990 március 31 Pécs" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (70mm) T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vastagh György (1868-1946) 1929. "Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére" kétoldalas, vert bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF karc Hungary 1929. "Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére" double-sided, struck bronze commemorative medallion. Sign.: György Vastagh (60mm) C:AU,XF scratch
1
31844.

Vastagh György (1868-1946) 1929. "Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére" kétoldalas, vert bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF karc
Hungary 1929. "Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére" double-sided, struck bronze commemorative medallion. Sign.: György Vastagh (60mm) C:AU,XF scratch

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Vastagh György Ifj. (1868-1946) 1909. "XVI. Nemzetközi Orvos Kongresszus - Budapest" kétoldalas bronz plakett füllel. "MCMIX BUDAPESTINI / CONVENTUS MEDICORUM XVI INTERNATIONALIS" (44x40mm) T:XF
1
31845.

Vastagh György Ifj. (1868-1946) 1909. "XVI. Nemzetközi Orvos Kongresszus - Budapest" kétoldalas bronz plakett füllel. "MCMIX BUDAPESTINI / CONVENTUS MEDICORUM XVI INTERNATIONALIS" (44x40mm) T:XF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
DN "HIC MORTUI VIVOS DOCENT - KLINIKO-PATH. KONF. HMV" bőrre nyomott patológus konferencia emlékérem (70mm) T:AU
1
31846.

DN "HIC MORTUI VIVOS DOCENT - KLINIKO-PATH. KONF. HMV" bőrre nyomott patológus konferencia emlékérem (70mm) T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment