Available for bidding
22050.
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 200 HUF
Vajda Viktor: Délszaki ég alatt. A magas Pirénékből s tengereik mellől. Előszóval Virág Elektől. Öt fametszvénynyel. Bp., 1885, Ifjabb Nagel Ottó, XIV+(2)+270 p.+ 5 t. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, viseltes, kopott borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, egy-két lap kijár.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |