Available for bidding
22004.
Books: Travelling, Local History
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
10 000 HUF
Szabolcs vármegye. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. (Magyarország monografiája.) Bp., [1900], Apollo Irodalmi Társaság (Légrády-ny.), XV+[1]+574 p. +12 (közte 4 színes) t. + 2 (kihajtható térképek) t. Aranyozott egészvászon-kötésben, pótolt címlappal, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, tulajdonosi bélyegzővel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |