Available for bidding
22006.
Books: Travelling, Local History
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
9 000 HUF
M. Chopin - M. César Famin - M. Boré: Russie, Par M. Chopin. Tome Deuxiéme contenant La Fin de la Russie d'Europe, y compris La Crimée, par M. César Famin. Et les Provinces Russes en Asie, Circassie et Géorgie, par M. César Famin. Arménie, par M. Boré, Orientaliste.
Paris, 1838., L' Univers., (Firmin Didot Fréres), 4+385-672+1 p.+20 (acélmetszetek) t.
+4 (acélmetszetű térképek ) t. +32 p.+7 (acélmetszetek) t. +1 (Krím kihajtható térképe, acélmetszet) t.+48 p.+13 (acélmetszetek) t. + 1 (Kaukázus és környéke kihajtható térképe) t. 2+144+3 p.+36 (acélmetszetek) t. +2 (Örményország kihajtható térképei) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű, álbordás félbőr-kötés aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, hiányzó hátsó szennylappal, egy kihajtható térképen szakadással.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |