Available for bidding
22017.
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 HUF
György Aladár (szerk.): A Föld és népei. Népszerű földrajzi és népismei kézikönyv. V. köt.: Magyarország. Bp., 1905, Franklin-Társulat, XIV+[2]+716 p.+ 32 (részben színes) t. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói dekoratív, aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. A címlapon szentkirályszabadjai Karsa Ferenc (1827-1915) 1848-as honvéd hadnagy, Görgey Artúr parancsőrtisztje, árvaszéki elnök névbejegyzésével.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |