Available for bidding
22179.
Books: Travelling, Local History
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
3 200 HUF
Buda és Pest 1686. évi visszafoglalásának egykorú irodalma. 1683 - 1718. (Bibliográfia). (Bp. 1936. Fővárosi Könyvtár). 190 l. A Fővárosi Nyilvános Könyvtár Budapest Gyűjteményének bibliográfiai munkálatai. III. aranyozott félbőr kötésben, gerincen sérüléssel
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |