Available for bidding
24059.
Books: Social sciences
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Lévay István - Vida Aladár: Görög-magyar szótár. Főgymnáziumok használatára. Hozzákötve: Magyar-görög szótár. Főgymnáziumok használatára. Bp., 1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 4+240;+2+188 p. 3. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |