Available for bidding
24040.
Books: Social sciences
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
5 000 HUF
Alexander, Franz - Staub, Hugo:
Der Verbrecher und seine Richter. Ein psychoanalytischer Einblick in die Welt der Paragraphen.
[Bécs] Wien, 1929. Internationaler Psychoanalytischer Verlag (Druck der Vernay Ag.) 124 + [4] p. Első kiadás.
Hugo Staub (1886-1942) berlini jogász, üzletember, mecénás és autodidakta pszichoanalitikus Alexander Ferenc (1891-1964) pszichoanalitikussal közösen írt dolgozata a kriminálpszichológia korai szakmunkájának számít: a munkában elméleti fejtegetések váltakoznak elmekórtani és esetleírásokkal.
Néhány oldalon apró foltosság, a lapszéleken rozsdafoltosság.
Aranyozott, kissé kopott kiadói egészvászon kötésben.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |