Available for bidding
24809.
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
XVIII. század közepe - második fele Publius Vergilius Maro művei: Publii Virgilii Maronis Bucolica: Ecologa I-X, Publii Virgilii Maronis Georgicorum, Publii Virgilii Maronis Aeneidos: Liber I-XII. hn., én., nyn., 368 p. Latin nyelven. Az elülső szennylapon 1805-ös possessori bejegyzéssel. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, hiányzó címlappal, az első lap nagyrésze hiányzik, a szöveget kézzel pótolták.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |