Available for bidding
24741.
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
12 000 HUF
Schnitzler, Arthur:
Buch der Sprüche und Bedenken. Aphorismen und Fragmente.
[Bécs] Wien, 1927. Phaidon-Verlag (Druck von Record-Office). 234 + [2] p. Első kiadás.
Arthur Schnitzler (1862-1931) osztrák idegorvos, író és drámaíró, a századforduló körüli bécsi modernizmus fontos szereplője, a polgári élet megfigyelője és kritikusa. Kötetünk a többször perbe fogott szerző aforizmáit és a közállapotokról alkotott kendőzetlen ítéleteit adja közre.
Aranyozott kiadói bőrkötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Jó példány.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |