Available for bidding
24821.
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 200 HUF
Király-album. A Magyar Hírlap ajándék-naptára az 1911. esztendőre. Szerk.: Márkus Miksa. Bp., [1910], Révai és Salamon-ny., 127+[75] p. Fekete-fehér képekkel, szecessziós könyvdíszekkel, hirdetésekkel. Kiadói dombornyomott Ferenc József-portréval díszített félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, néhány kissé sérült lappal, nagyrészt jó állapotban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |