Available for bidding
24827.
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Juhász Ferenc:
A szent tűzözön regéi. (Dedikált.)
(Budapest), [1969]. Szépirodalmi Könyvkiadó (Kossuth Nyomda). 404 + [4] p. Első kiadás.
Dedikált: "Belia Gyuriéknek nagy szeretettel, öleléssel ajánlom: Ferenc. Budapest, 1969. március 14."
Kötetünk kötéstervét és tipográfiáját Kass János grafikusművész tervezte.
Prov.: Belia György (1923-1982) irodalomtörténész, Babits-kutató, a Szépirodalmi Könyvkiadó lektora.
Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötésben, Hajnal Gabriella színes rajzával illusztrált, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |