Available for bidding
25043.
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
3 200 HUF
[Boncza Berta] Csinszka:
Csinszka versei. Vészi József bevezető írásával.
[Budapest], (1931). (Általános Nyomda Könyv és Lapkiadó Rt.) 61 + [3] p. Első kiadás.
A számos író, költő és képzőművész múzsájának számító Boncza Berta (1894-1934) költeményei. Kolofon: "Ez a könyv Csinszka verseiből készült 1931 karácsonyára [. . .] famentes, merített papíron. A versekhez előszót Vészi József írt. Ebből a kiadásból Csinszka aláírásával és Márffy Ödön rajzmellékletével 350 számozott példány készült". Példányunk számozatlan, címképet nem tartalmaz.
Korabeli félvászon kötésben, az aranyozott címfelirat a gerincen vörös címkén. Jó példány.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |