Available for bidding
24825.
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Bokréta. A magyar népköltés java termékeiből. Összeáll.: Endrődi Sándor. Bp., 1905, Magyar Könyvkiadó Társaság, XVI+319+[1] p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |