Available for bidding
24739.
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
15 000 HUF
Az olvasás gyakorlására rendeltetett könyv. Második rész, a magyar országi és a magyar korona alatt található városokban, és nagyobb helységekben lévő nemzeti oskolákban. Buda, 1823, Királyi Magyar Universitas. Sérült papírkötés, kopottas állapotban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |