Available for bidding
24761.
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 HUF
Arany- és ezüstkalászos gazdák könyve. Szerk.: Asztalos P. Kálmán et al. Bp., 1943, Közérdekű Könyvkiadó Vállalat, 183+[1] p.+ 416 p.+ 65+[13] p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, foltos, a könyvtesttől elváló borítóval, vetemedett elülső kötéstáblával, helyenként kissé foltos lapokkal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |