Available for bidding
23883.
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
5 000 HUF
A Kir. Magy. Természettudományi Társulat Növénytani Szakosztályának folyóiratát 1901 novemberében alapÃtották. "Az 1902-ben Növénytani Közlemények néven elÅ‘ször megjelenÅ‘ folyóirat a Királyi Magyar Természettudományi Társulat (KMTT) 1891-ben megalakult Növénytani Szakosztályának elÅ‘adásait, hÃreit közölte. A lap nevét 1909-ben változtatták Botanikai Közleményekre. A KMTT megszűnése után 1952-tÅ‘l a Magyar Biológiai Egyesület majd Társaság Botanikai Szakosztályának lapjaként jelenik meg."
Félvászon kötés, kopottas állapotban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |