Cseszák Imre: Mit mondanak rólunk a csillagok. Schubert Péter grafikáival illusztrált. Herner Lajos fotóival. [Szekszárd], 1975, Szekszárdi Nyomda. Megjelent 400 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói keménykötés.
2 db számozott minikönyv: 44 Jewish Bookplates from Hungary. / 44 Magyar zsidó exlibris. (192./200). + Old Matchbox Labels from Hungary. / Régi magyar gyufacímkék. (39./200). Bp.-Békéscsaba, 2014-2015, Cellmed Invest Bt. - MMBKT. Kiadói kartonált papírkötés.
Fábián Gábor: Napóleon önéletírása. [Kaposvár], 1986, Somogy Megyei Nyomdaipari Vállalat Az 1829-es kiadás reprintje. Minikönyv. Megjelent összesen 200 példányban, 100 példány valódi bőrkötésben, piros számokkal, 100 példány valódi bőrkötésben, fekete számokkal. De ez számozatlan példány! Kiadói aranyozott egészbőr-kötés.
Mihail Gorbacsov: A szovjet nép halhatatlan hőstette. [Bp.], 1985, Kossuth. Megjelent 2500 példányban, ebből 500 példány számozva. De ez számozatlan. Kiadói kartonált papírkötés. + Felszabadult hazánk. [Bp.],én., Zrinyi. Kiadói kopott nyl-kötés.