Books: Minibooks

Number of items: 30

Cseszák Imre: Mit mondanak rólunk a csillagok. Schubert Péter grafikáival illusztrált. Herner Lajos fotóival. [Szekszárd], 1975, Szekszárdi Nyomda. Megjelent 400 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói keménykötés.
24610.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2 db számozott minikönyv: 44 Jewish Bookplates from Hungary. / 44 Magyar zsidó exlibris. (192./200). + Old Matchbox Labels from Hungary. / Régi magyar gyufacímkék. (39./200). Bp.-Békéscsaba, 2014-2015, Cellmed Invest Bt. - MMBKT. Kiadói kartonált papírkötés.
24611.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3 darab minikönyv, közte Magyar városok címerei, kopással.
24612.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Fábián Gábor: Napóleon önéletírása. [Kaposvár], 1986, Somogy Megyei Nyomdaipari Vállalat Az 1829-es kiadás reprintje. Minikönyv. Megjelent összesen 200 példányban, 100 példány valódi bőrkötésben, piros számokkal, 100 példány valódi bőrkötésben, fekete számokkal. De ez számozatlan példány! Kiadói aranyozott egészbőr-kötés.
24613.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
László Péter: Bemutatjuk Veszprémet. Veszprém, 1988., (Pannon-ny.) Megjelent 2000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés.
24614.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Mihail Gorbacsov: A szovjet nép halhatatlan hőstette. [Bp.], 1985, Kossuth. Megjelent 2500 példányban, ebből 500 példány számozva. De ez számozatlan. Kiadói kartonált papírkötés. + Felszabadult hazánk. [Bp.],én., Zrinyi. Kiadói kopott nyl-kötés.
24615.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF