Tétel

Available for bidding

Bid:

2 400 2 800 3 200

2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD

Minimum bid:

2 400 HUF

Description:

Székely Béla: Az antiszemitizmus és története. Budapest, (1936) A ,,Tabor" kiadása (Hungária Nyomda Rt.) 382 + [2] p. Egyetlen magyar kiadás. Székely Béla (1891-1955) költő, újságíró, mélylélektani szakíró, az Emberismeret nevű pszichológiai és grafológiai lap szerkesztője. Szociálpszichológiai szakmunkája a zsidóságot sújtó előítéletek mélylélektani alapjait, illetve történetét nyomozza az ókortól a kortárs időkig. A kötet a szerző fordításában később portugál nyelven is megjelent. Az első nyomtatott oldalon régi tulajdonosi bejegyzés. Aranyozott, sérült, enyhén hiányos gerincű kiadói félbőr kötésben.

Share:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF