Available for bidding
23820.
Books: Hunting
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 HUF
Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Pfannl Egon rajzaival. Bp., 1981, Móra. Hatodik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. + Fekete István: Vuk. Állatregény. (Balogh Péter rajzaival.) Bp., 1975., Móra, (Athenaeum-ny.), 87+1 p. Harmad kiadás.
Fekete István regénye ihlette Dargay Attila 1980-1981-ben rendezett egész estés rajzfilmjét, az 1980-as évek egyik legnagyobb hazai filmsikerét. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |