Available for bidding
23743.
Books: Gastronomy and Gardening
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
1929 Méhészet, az Alföldi-, Alcsút és Vidéke-, Győr és Győrvidéki-, Mosonmegyei- Méhészegyesületek, Mezőtúr és Vidéke Méhészkör hivatalos lapja XXVI. évf. 1-24. sz. (teljes évfolyam), 1929. jan. 1. - dec. 15. Szerk.: id. Boczonádi Szabó Imre, Örösi Pál Zoltán. Egybekötve, viseltes állapotban, helyenként foltos, sérült lapokkal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |