Toys, board-games Number of items: 118
3440077
15176
524
24000
Toys, board-games
cca 1975 Metal Factory Tiger Truck MF 239 tigrisszállító cirkuszi autó lemezjáték. Kína, fémlemez, eredeti, kissé sérült dobozában, jó állapotban, lendkerekes, h: 25,5 cm /// c. 1975 Metal Factory Tiger Truck MF 239 Circus Tiger Transport Tin Toy. Made in China, tinplate construction, original box (slightly damaged), in good condition. Friction drive mechanism, length: 25.5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3440083
15177
524
34000
Toys, board-games
cca 1975 Nakayama Wind Up Puzzle Cat felhúzható lemezjáték. Japán, fémlemez, eredeti dobozában, 14x9 cm /// cca 1975 Nakayama Wind Up Puzzle Cat Tin Toy, Japan, tinplate construction, wind-up mechanism, with original box, size: 14 × 9 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
3440666
15178
524
Toys, board-games
MF 601 Sparkling pisztoly lemezjáték, kovakő nélkül, eredeti sérült dobozában, 16x10 cm /// MF 601 Sparkling pistol tin toy, without flint, in its original damaged box, 16×10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3440743
15179
524
50000
Toys, board-games
1978 Matchbox Sentron-9 Porsche 928 GT távirányítós autó. Jó állapotban, működik, leírással, távirányítóval, eredeti, kissé sérült dobozában. /// 1978 Matchbox Sentron-9 Porsche 928 GT remote control car. In good condition, with instructions and remote control, in its original slightly damaged box. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3446803
15180
524
100000
Toys, board-games
cca 1975 Lamborghini Miura-SV lemezjáték. Elemmel működik, Japán, kissé sérült dobozában, működik, h:24,5 cm /// cca. 1975 Lamborghini Miura-SV tin toy. Battery-operated, made in Japan, in its slightly damaged box, working, length: 24.5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
3477044
15181
524
Toys, board-games
Kis doboznyi játék, sok figurával. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3476111
15182
524
Toys, board-games
Zapf nagyméretű baba, jelzett, jó állapotban, h: 52 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3476110
15183
524
Toys, board-games
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3476114
15184
524
Toys, board-games
Mattel fiú és lány baba, jelzett, m: 30-31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3476115
15185
524
Toys, board-games
Mattel 2 darab barbie baba, jelzett, m: 29-30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3476117
15186
524
3200
Toys, board-games
Mattel 3 darab barbie baba, jelzett, m: 30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3478716
15187
524
3200
Toys, board-games
Szalmás tedd mackó, h: 50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house