Toys, board-games

Number of items: 118

cca 1975 Metal Factory Tiger Truck MF 239 tigrisszállító cirkuszi autó lemezjáték. Kína, fémlemez, eredeti, kissé sérült dobozában, jó állapotban, lendkerekes, h: 25,5 cm  ///  c. 1975 Metal Factory Tiger Truck MF 239 Circus Tiger Transport Tin Toy. Made in China, tinplate construction, original box (slightly damaged), in good condition. Friction drive mechanism, length: 25.5 cm.
15176.

cca 1975 Metal Factory Tiger Truck MF 239 tigrisszállító cirkuszi autó lemezjáték. Kína, fémlemez, eredeti, kissé sérült dobozában, jó állapotban, lendkerekes, h: 25,5 cm

///

c. 1975 Metal Factory Tiger Truck MF 239 Circus Tiger Transport Tin Toy.
Made in China, tinplate construction, original box (slightly damaged), in good condition. Friction drive mechanism, length: 25.5 cm.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
cca 1975 Nakayama Wind Up Puzzle Cat felhúzható lemezjáték. Japán, fémlemez, eredeti dobozában, 14x9 cm  ///  cca 1975 Nakayama Wind Up Puzzle Cat Tin Toy, Japan, tinplate construction, wind-up mechanism, with original box, size: 14 × 9 cm.
15177.

cca 1975 Nakayama Wind Up Puzzle Cat felhúzható lemezjáték. Japán, fémlemez, eredeti dobozában, 14x9 cm

///

cca 1975 Nakayama Wind Up Puzzle Cat Tin Toy, Japan, tinplate construction, wind-up mechanism, with original box, size: 14 × 9 cm.

Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
MF 601 Sparkling pisztoly lemezjáték, kovakő nélkül, eredeti sérült dobozában, 16x10 cm /// MF 601 Sparkling pistol tin toy, without flint, in its original damaged box, 16×10 cm
15178.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
1978 Matchbox Sentron-9 Porsche 928 GT távirányítós autó. Jó állapotban, működik, leírással, távirányítóval, eredeti, kissé sérült dobozában. /// 1978 Matchbox Sentron-9 Porsche 928 GT remote control car. In good condition, with instructions and remote control, in its original slightly damaged box.
15179.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
cca 1975 Lamborghini Miura-SV lemezjáték. Elemmel működik, Japán, kissé sérült dobozában, működik, h:24,5 cm /// cca. 1975 Lamborghini Miura-SV tin toy. Battery-operated, made in Japan, in its slightly damaged box, working, length: 24.5 cm
15180.

Available for bidding
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimum bid:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Kis doboznyi játék, sok figurával.
15181.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Zapf nagyméretű baba, jelzett, jó állapotban, h: 52 cm
15182.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
15183.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Mattel fiú és lány baba, jelzett, m: 30-31 cm
15184.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Mattel 2 darab barbie baba, jelzett, m: 29-30 cm
15185.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Mattel 3 darab barbie baba, jelzett, m: 30 cm
15186.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Szalmás tedd mackó, h: 50 cm
15187.

Szalmás tedd mackó, h: 50 cm

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF