Toys, board-games

Number of items: 118

Vuk 3D kártya gyűjtőalbum, teljes.
15164.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
17 darab diafilm mesefilmekkel.
15165.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
cca 1930/40 Lineol és Elastolin német 35 darabos játékfigura gyűjtemény, közte katonafigurákkal, közte sérült darabokkal. /// c. 1930/40 Lineol and Elastolin German collection of 35 toy figures, including soldier figures, with some damaged pieces.
15166.

Available for bidding
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimum bid:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
cca 1960/70 Pohotoing on Car ME 630 lemezjáték. Elemmel működik, teljes, hibátlan, működik, eredeti, kissé sérült dobozával, h: 31 cm /// cca. 1960/70 Pohotoing on Car ME 630 tin toy. Battery-operated, complete, flawless, working, with its original but slightly damaged box, length: 31 cm
15167.

Available for bidding
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimum bid:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
Noguchi Mechanical Walking Robot-7 lemezjáték. cca 1960/1970, Tajvan, fémlemez, felhúzós lemezjáték, eredeti dobozában, m: 9,5 cm /// Noguchi Mechanical Walking Robot-7 tin toy. ca. 1960/1970, Taiwan, tinplate, wind-up tin toy, in its original box, height: 9.5 cm
15168.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
cca 1960/70 Kínai Ice Cream Vender MS 405 lemezjáték fagyiskocsi. Felhúzható, fém, műanyag, kopással, eredeti dobozában, 10x10,5 cm /// Vintage circa 1960s/70s Chinese 'Ice Cream Vendor' MS 405 tin toy. Wind-up mechanism, made of metal and plastic, shows signs of wear. Comes in its original box. Dimensions: 10 x 10.5 cm.
15169.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
cca 1960/70 Oldtimers Lever Action Motor No.9 lemezjáték. Japán, fém, műanyag, eredeti, sérült dobozában, 14x10 cm /// c. 1960/70 Oldtimers Lever Action Motor No.9 tin toy. Japan, metal and plastic, in its original damaged box, 14x10 cm.
15170.

Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
cca 1965 Yone No. 2164 Crazy Train japán lemezjáték, eredeti dobozában, jó állapotban, de nem működik, eredeti kulccsal, h: 11,5 cm /// c. 1965 Yone No. 2164 Crazy Train Japanese tin toy, in its original box, in good condition but not working, with original key, length: 11.5 cm.
15171.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
cca 1965 ME 835 Tank lemezjáték. Kína, fémlemez, műanyag, elemmel működik, jó állapotban, eredeti, kissé sérült dobozában, 23x12 cm /// cca 1965 ME 835 Tank tin toy. China, tinplate and plastic, battery-operated, in good condition, in its original slightly damaged box, 23×12 cm
15172.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
1966 VEB Mechanische Spielwaren Brandenburg Special Transport készlet. Formaszám: 5010. Formaterv: Manfred Schindler (1935-2016). A járműkészlet egy félpótkocsiból és négy különböző pótkocsiból áll: egy dobozos pótkocsiból, egy állatszállító pótkocsiból, egy ömlesztett-áru szállító pótkocsiból és egy mélybölcsős pótkocsiból. Minden pótkocsi funkcionális elemekkel rendelkezik, mint például ajtók, nyílások, tolóajtók és rakodórámpák. Sérülésekkel, hiánnyal, a kartondoboz darabokban van.  ///  1966 VEB Mechanische Spielwaren Brandenburg Special Transport Set, form number 5010, design by Manfred Schindler (1935?2016). The vehicle set consists of a semi-trailer and four different trailers: a box trailer, a livestock trailer, a bulk goods trailer, and a low-bed trailer. Each trailer is equipped with functional elements such as doors, hatches, sliding doors, and loading ramps. With damages and missing parts, the cardboard box is in pieces.
15173.

1966 VEB Mechanische Spielwaren Brandenburg Special Transport készlet. Formaszám: 5010. Formaterv: Manfred Schindler (1935-2016). A járműkészlet egy félpótkocsiból és négy különböző pótkocsiból áll: egy dobozos pótkocsiból, egy állatszállító pótkocsiból, egy ömlesztett-áru szállító pótkocsiból és egy mélybölcsős pótkocsiból. Minden pótkocsi funkcionális elemekkel rendelkezik, mint például ajtók, nyílások, tolóajtók és rakodórámpák. Sérülésekkel, hiánnyal, a kartondoboz darabokban van.

///

1966 VEB Mechanische Spielwaren Brandenburg Special Transport Set, form number 5010, design by Manfred Schindler (1935?2016). The vehicle set consists of a semi-trailer and four different trailers: a box trailer, a livestock trailer, a bulk goods trailer, and a low-bed trailer. Each trailer is equipped with functional elements such as doors, hatches, sliding doors, and loading ramps. With damages and missing parts, the cardboard box is in pieces.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
cca 1970 ME-756 Anti-Aircraft Tank lemezjáték. Kína, fémlemez, műanyag, jó állapotban, eredeti, sérült dobozával, h: 22 cm /// c. 1970 ME-756 Anti-Aircraft Tank tin toy. China, tinplate and plastic, in good condition, with its original damaged box, length: 22 cm
15174.

Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
cca 1970 Kínai MF963 Oil Tanker lemezjáték, jó állapotban, eredeti dobozában, h: 20 cm /// c. 1970 Chinese MF963 Oil Tanker tin toy, in good condition, with original box, length: 20 cm
15175.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF