Ships Balaton

Number of items: 19

Braden, Twain: Vitorlázók kézikönyve. Alapvető tudnivalók és professzionális tanácsok. Pécs, 2005, Alexandra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19723.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1954-1956 Balatoni fotóalbum több mint 100 db beragasztott fotóval (Zamárdi, fürdőzők, életképek), változó méretben, sérült zsinórfűzéses albumban
19724.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
19725.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
MAHART 8 darab régi kötélösszefogó sekli. Jelzés nélkül.
19726.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Lipták Gábor - Zákonyi Ferenc - Huba László: Balaton. Útikönyvek. Bp., 1963, Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, nylon védőborítóban, térkép-melléklettel.
19727.

Available for bidding
700 HUF
1,90
2,19
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
Lipták Gábor - Zákonyi Ferenc - Huba László: Balaton. Útikönyvek. Bp., 1963, Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
19728.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Keszthelyi emlék festett fadoboz. Kopással, 12x9x3 cm
19729.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF