Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 46

Jávorszky Béla Szilárd:A magyar folk története. A szerző, Jávorszky Béla Szilárd (1965-) zenei szakíró, szerkesztő által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2013, Kossuth - Hagyományok Háza, 286+1 p. 1. kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés
20144.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
ca 1910-1925 5 db klf kotta vegyes állapotban: Internationale, Bartók, népdalok, stb
20145.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Zsolt von Harsanyi: Rhapsodie Hongroise vie de Liszt. Párizs, 1948. Bordázott gerincű félbőr kötés, jó állapotban.
20146.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Das Wunschkonzert. 14 Welterfolge für Klavier Band 2. Berlin, é.n., Richard Birnbach, 72 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
20147.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Ludwig van Beethoven (1770-1827): Kleinere Klavierwerke. Bp., Köneman Music. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20148.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Buchner Antal (szerk.), Luspay Kálmán (szerk.), Régenhold János (szerk.) Turul daloskönyv I?II. kötet Vegyeskarra írott énekek gyűjteménye két kötetben. Negyvenhat szerző száz vegyeskara. Középiskolák részére kézikönyv gyanánt és énekkarok használatára. Eger, 1921?1928. Egri Nyomda Részvénytársaság. [12] + 123 + [1] p.; [10] + 160 p. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, ragasztott gerinccel.
20149.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Culver, Charles A.: Musical Acoustics. New York, Toronto, London: 1956, McGraw-Hill. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20150.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Lavotta Rezső: A Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtárának címjegyzéke. Zenei kéziratok II. kötet. Kéziratos zeneművek. Bp., 1940, Magyar Nemzeti Múzeum Országos Széchenyi Könyvtára. Újrakötött egészvászon kötés, ráragasztva az eredeti papírborító, jó állapotban.
20151.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1941 Magyar Zenei Szemle I. évfolyam 1. szám + 6 szórványszám + A Zene c. folyóirat 1943, XXV. évf. 4. szám
20152.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Balázs Győző miskolci zenetanár és költő dedikált kottája
20153.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Grant, Adrian: Michael Jackson. A leghitelesebb életrajz képekben 1958-2009. Napról napra. Bp., 2009, Cartaphilus. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
20154.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Hohner Melody szoprán furulya, leírással, tisztítóval, h: 33 cm
20155.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF