Music, Musical notes, Instruments Number of items: 46
3501455
20144
524
Music, Musical notes, Instruments
Jávorszky Béla Szilárd:A magyar folk története. A szerző, Jávorszky Béla Szilárd (1965-) zenei szakíró, szerkesztő által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2013, Kossuth - Hagyományok Háza, 286+1 p. 1. kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3493506
20145
524
ca 1910-1925 5 db klf kotta vegyes állapotban: Internationale, Bartók, népdalok, stb {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3503551
20146
524
Zsolt von Harsanyi: Rhapsodie Hongroise vie de Liszt. Párizs, 1948. Bordázott gerincű félbőr kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3476212
20147
524
Das Wunschkonzert. 14 Welterfolge für Klavier Band 2. Berlin, é.n., Richard Birnbach, 72 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3481797
20148
524
Ludwig van Beethoven (1770-1827): Kleinere Klavierwerke. Bp., Köneman Music. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3465106
20149
524
Buchner Antal (szerk.), Luspay Kálmán (szerk.), Régenhold János (szerk.) Turul daloskönyv I?II. kötet Vegyeskarra írott énekek gyűjteménye két kötetben. Negyvenhat szerző száz vegyeskara. Középiskolák részére kézikönyv gyanánt és énekkarok használatára. Eger, 1921?1928. Egri Nyomda Részvénytársaság. [12] + 123 + [1] p.; [10] + 160 p. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, ragasztott gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3464271
20150
524
3800
Culver, Charles A.: Musical Acoustics. New York, Toronto, London: 1956, McGraw-Hill. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3461347
20151
524
Lavotta Rezső: A Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtárának címjegyzéke. Zenei kéziratok II. kötet. Kéziratos zeneművek. Bp., 1940, Magyar Nemzeti Múzeum Országos Széchenyi Könyvtára. Újrakötött egészvászon kötés, ráragasztva az eredeti papírborító, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3441800
20152
524
1941 Magyar Zenei Szemle I. évfolyam 1. szám + 6 szórványszám + A Zene c. folyóirat 1943, XXV. évf. 4. szám {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3374707
20153
524
Balázs Győző miskolci zenetanár és költő dedikált kottája {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3437276
20154
524
Grant, Adrian: Michael Jackson. A leghitelesebb életrajz képekben 1958-2009. Napról napra. Bp., 2009, Cartaphilus. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3408614
20155
524
Hohner Melody szoprán furulya, leírással, tisztítóval, h: 33 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house