Maps Number of items: 126
1973877
20019
524
Maps
Térképmellékletek a Petermanus Geogr. Mitteilungen folyóiratból, 40 db {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
2825801
20020
524
Maps
1897 Az Osztrák-Magyar Monarchia és Közép-Európa utazási térképe. Kis beszakadással 30x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3479709
20021
524
Maps
1926 Budapest székesfőváros és környéke térképe, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 1:25.000, hajtott, sérült, hiánnyal (felső sarkán (cím/adatok), 85x94 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3479718
20022
524
Maps
cca 1942 Északnyugat-Afrika és a Földközi-tenger nyugati része,1:3,400.000, Bp., M. Kir. Térképészeti Intézet, hajtott, 63x63 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3479729
20023
524
Maps
Vegyes térkép tétel, közte utazási prospektusok, atlasz, közte több sérült, hiányos. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3243943
20024
524
13000
Maps
Oroszország rézmetszetű térképe. Governo di Arcangelo, e sue provincie nella Russia Europea di nuova proiezione. Zatta Antonio.Venezia, 1782. Színezett rézmetszet paszpartuban / Copper plate engaving 33x42 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
2811999
20025
524
2200
Maps
cca 1900 Róma két kézzel rajzolt térképe. Ceruza, papír. / Hand drawn map of Rome 2 maps 40x30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
2983277
20026
524
13000
Maps
Österreich-Ungarn in 4 Blättern - Ausztria-Magyarország 4 térképlapot a színezett rotációs fametszet, Stielers Hand-Atlas, Gotha, 1894. Justus Perthes 1-4 lapok kompletten. 406x330 mm, lapméret 475x380 mm Lapok szélén kisebb-nagyobb, nagyrészt a képet nem érintő szakadások. / Austria-Hungary on 4 maps complete set. Colored engraving, Stielers Hand-Atlas Gotha, Justus Perthes, 406x330 mm / 475x380 mm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
2824321
20027
524
11000
Maps
1866 Tirol védelmi térképe az osztrák-porosz háborúból. Litográfia / Military map of Tirol from the Austro-Prussian war. Litography 66x48 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3048952
20028
524
15000
Maps
cca 1870-1890 Északnyugat-Magyarország (Balaton, Balaton-felvidék, Fertő-tó és környéke) térképe, Nagy-Magyarország térképből egyedileg, kézzel kivágva és vászonra kasírozva, 87,5x76 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3420509
20029
524
Maps
1954 A világ talajtérképe + a Szovjetunió talajtérképe, 2 db orosz nyelvű térkép, 32,5x46 cm és 32,5x48,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3441524
20030
524
Maps
cca 1910-1920 Osijek (Eszék), Dárda und Valpovo (Valpó) katonai térkép, 1 : 75.000, rajta ceruzával írt feljegyzésekkel, lapszéli sérülésekkel, ragasztott, 46x58 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house