Judaica Number of items: 42
3492029
19632
524
Judaica
1989-1995 A Múlt és Jövő zsidó kulturális folyóirat 9 db száma (89/2., 91/1., 91/2., 91/3., 91/4., 95/1-2., 95/3., 95/4.,) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3402146
19633
524
22000
Judaica
1906 Pozsony - Rákoskeresztúr, Sonnenfeld Mathild és Stern József esküvőjére szóló üdvözlő táviratok gyűjteménye, benne az esküvői menükártyával is. Nagyrészt gépelt táviratok. Vászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, közte kissé penészesekkel is. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3449758
19634
524
Judaica
1940 Szentendre, munkásszázadnál katonai szolgálatot igazoló szolgálati jegy, Selmeczi Pál karpaszományos gyalogos részére, M. Kir. 208/3. T[ábori] V[egyes] Munkásszázad Parancsokság, fejléces papíron, pecséttel, századparancsoki aláírással, foltos. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3463888
19635
524
Judaica
1949-1950 Izraelita zsebnaptár az 5710-i zsinagógai évre {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3193344
19636
524
Judaica
1938 Zsidó pár (Pick Éva és Pelz István) esküvőjére kapott dísztáviratok gyűjteménye. Kb 50 db egészvászon kötésbe kötve {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3463881
19637
524
Judaica
1940-1941 Izraelita zsebnaptár, Steiner Árminné Könyvkereskedése {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3498336
19638
524
Judaica
cca 1940-1944 Bp., a Svéd Vöröskereszt által kiállított beutalás védett személy részére {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3502874
19639
524
80000
Judaica
cca 1919-1949 Vince Tivadar (szül. Weiss) (1895-?) zsidó származású üvegtechnikus, gyártulajdonos (Vince Tivadar ,,Pascal" Üvegtechnikai Üzem tulajdonosa), valamint fia, Vince László (1921-?) irathagyatéka, érdekes dokumentumokkal, közte zsidókra vonatkozó rendelkezések alól mentesítő okiratok (3 db), közmunkaszolgálattal kapcsolatos irat, állampolgársági bizonyítvány, születési és házassági anyakönyvi kivonatok, iparigazolványok, stb., változó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
3503182
19640
524
44000
Judaica
Régi Tóra tekercs töredéke, pergamen, hiányos, sérült, foltos, penészes, cca 54x230 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
3454046
19641
524
320000
Judaica
Ezüst (Ag) besamin tartó. 1854, 13 latos jelzés, AS mesterjegy, m: 36,5 cm, 322g /// Silver (Ag) Besamim Container, 1854, 13-lot mark, maker's mark AS, height 36.5 cm, weight 322 g. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
320 000 HUF
320 000 380 000 440 000
3453685
19642
524
440000
Judaica
Szédertál, ezüst (Ag) XIX. sz. vége. dianás jelzéssel, GU mesterjeggyel 611g, d: 31 cm Seder plate, silver (Ag) late 19th century. Hungary, Diana hallmark, GU master mark 611g, d: 31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
440 000 HUF
440 000 500 000 600 000
3454136
19643
524
400000
Judaica
Ezüst (Ag) menóra oroszlánok és a kőtábla ábrázolásával, samesszel. cca 1867-1920, Prága jelzett, JK monogrammal, 25x20 cm, nettó 524g /// Silver (Ag) Menorah with Lions and Ten Commandments Motif, with Samash, cca 1867-1920, Prague hallmarked, with JK monogram, 25 × 20 cm, net weight 524 g. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
400 000 HUF
400 000 480 000 550 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house