Frames

Number of items: 11

cca 19. sz. második fele, erdélyi faragott képkeret, repedéssel, 24x16 cm
15283.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Nagyméretű ovális blondel képkeret, üvegezett, 90x72 cm
15284.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Doboznyi képkeret közte ovális régi darabbal.
15285.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Dekoratív képkeret, nyomattal kép méret 40x65 cm
15286.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Vastag blondel képkeret, sérülésekkel, 29x39 cm
15287.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Antik képkeret Munkácsy Mihály olajnyomattal, sérülésekkel, 72x67 cm, 78x92 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
15288.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Neorokokó modorú illusztris képkeret, üvegezett, jó állapotban, befoglaló mérete 49x37 cm, teljes mérete 82x70 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
15289.

Available for bidding
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimum bid:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
Hatalmas üvegezett képkeret, kopásokkal, 73x152 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
15290.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
cca 20. sz. eleje, Nagyméretű fa képkeret, esztergált fa, kopásokkal, 97x86 cm, belső méret 87x76 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
15291.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
2 db Üveggyüngy fűzött fém képkeret 7,6x7,6 cm / 15x15 cm
15292.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Antik aranyozott fa képkeret, régi gobelinnel. Külső méret 40x33 cm
15293.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF