Available for bidding
18404.
Engravings
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 HUF
1867 Than Mór (1828-1899): Attila lakomája, kőre rajzolta Marastoni József (1834-1895), az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat albumlapja 1867, Reiffenstein és Rösch-ny., papír, litográfia, a széleken szakadásokkal, sérülésekkel, a Társulat száraz bélyegzésével, 35x45 cm, lap: 55x70 cm
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |