Available for bidding
19603.
Advertisement
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
1920 Album Theeplaatjes serie ,,Internationaal'' 1913. Overdruk in 1920. DIT Album Heeft Historisch Waarde. Tea és kávé gyűjtőkártyák album, rajta a különféle népeket ábrázoló alakokkal, 89 kártya, 1 hiánnyal (Nr. 45.) Zaandam - Almaar - Amsterdam,1920, Firma C. Keg, 19 sztl. lev. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, a füzet teste kijár, egy hiánnyal (lsd. fentebb), az utolsó lapon szakadással.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |