Lengyelország DN(1995) "XVII. Lengyel Filatéliai Kiállítás, Varsó '95 - Lengyel Filatéliai Szövetség / 400 éves Varsó - 1596-1996" kétoldalas bronz emlékplakett dísztokban (70mm) T:AU Poland ND(1995) "XVII OGÓLNO POLSKA WYSTAWA FILATELIS-TYCZNA Warszawa '95 - POLSKI ZWIAZEK FILATELISTÓW / VARSOVIA - 400 LAT STOLECZNOSCI WARSZAWY - 1596-1996" twosided bronze commemorative medallion in decorative case (70mm) C:AU
Lengyelország DN(1995) "XVII. Lengyel Filatéliai Kiállítás, Varsó '95 - Lengyel Filatéliai Szövetség / 400 éves Varsó - 1596-1996" kétoldalas bronz emlékplakett műanyag tokban. Szign.: "ZS" (70mm) T:AU,XF Poland ND(1995) "XVII OGÓLNO POLSKA WYSTAWA FILATELIS-TYCZNA Warszawa '95 - POLSKI ZWIAZEK FILATELISTÓW / VARSOVIA - 400 LAT STOLECZNOSCI WARSZAWY - 1596-1996" twosided bronze commemorative medallion in plastic case. Sign.: "ZS" (70mm) C:AU,XF
Lengyelország DN(1995) "XVII. Lengyel Filatéliai Kiállítás, Varsó '95 - Lengyel Filatéliai Szövetség / 400 éves Varsó - 1596-1996" kétoldalas bronz emlékplakett műanyag tokban. Szign.: "ZS" (70mm) T:XF Poland ND(1995) "XVII OGÓLNO POLSKA WYSTAWA FILATELIS-TYCZNA Warszawa '95 - POLSKI ZWIAZEK FILATELISTÓW / VARSOVIA - 400 LAT STOLECZNOSCI WARSZAWY - 1596-1996" twosided bronze commemorative medallion in plastic case. Sign.: "ZS" (70mm) C:XF
Nagy-Britannia 1981. "Királyi esküvői kiadás" "The Tower of London" alpakka emlékérem, eredeti dísztokban (44mm) T:PP ujjlenyomat Great Britain 1981. "Royal wedding edition" "The Tower of London" nickel silver commemorative medallion, in original decorative case (44mm) C:PP fingerprint
Német államok / Poroszország / Köln 1865. "Általános Mezőgazdasági Kiállítás Köln 1865" ezüstözött bronz emlékérem (41mm) T:XF kis ph., patina German States / Prussia / Cologne 1865. "Allgemeine Landwirtschaftliche Ausstellung zu Cöln 1865 (International Agricultural Exhibition in Cologne 1865)" silver plated bronze medal (41mm) C:XF small edge error, patina
Német Birodalom 1801. "Száz éves a Porosz Királyság" kétoldalas fém emlékérem. "MIT NEUEM GLANZ - UND NEUEM GLÜCK - DEN 18 JANUAR 1801" (54mm) T:F lyuk German Empire 1801. "The Kingdom of Prussia is one hundred years old" double-sided METAL commemorative medal. "MIT NEUEM GLANZ - UND NEUEM GLÜCK - DEN 18 JANUAR 1801" (54mm) C:F holed
Német Birodalom 1890 (Drentwett, Augsburg). "BISMARCK-GEDENK-THALER". emlékérem füllel 34 mm. 15,8 g. T:2- ph,. / German Empire 1890 Bismarck memorial Thaler metal commemorative medal with ear C: EF Bennert 79. Müller 67. Slg. Marienburg 7507.
Német Demokratikus Köztársaság 1967. "Berlin - Pergamon-oltár" kétoldalas fém emlékérme (27mm) + "Berlini Állami Operaház" kétoldalas fém emlékérmek dísztokban (27mm) T:AU German Democratic Republic 1967. "Pergamonaltar" two-sided metal commemorative medallion (27mm) + "Deutsche Staatsoper in Berlin" two-sided metal commemorative medallion all of two in a cardboard case (27mm) C:AU
Német Demokratikus Köztársaság 1970-1980 k. "Gedenkstätte der Befreiung auf den Seelower Höhen (Felszabadulási emlékmű a Seelow-magaslaton)" részben festett bronz emlékérem eredeti tokban (70mm) T:AU German Democratic Republic 1970-1980 k. "Gedenkstätte der Befreiung auf den Seelower Höhen (Liberation Memorial on the Seelow Heights)" partially painted bronze medallion in original case (70mm) C:AU
Német Demokratikus Köztársaság 1970 k. "Dem Völkerverbindenden handel verpflichtet - Kammer für Aussenhandel der DDR (Elkötelezettek a nemzetközi kereskedelem iránt - NDK Külkereskedelmi Kamara)" egyoldalas aranyozott emlékérem tokban (60mm) T:AU kis ph. German Democratic Republic cca 1970. "Dem Völkerverbindenden handel verpflicht - Kammer für Aussenhandel der DDR (Committed to international trade - Chamber for Foreign Trade of the GDR)" one-sided gilded commemorative medal in case (60mm) C:AU small edge error