1897 Budapest "Malomipar Részvény-Társaság Budapest" ideiglenes elismervénye egy darab 200K-s részvényről, bélyegzésekkel T:F jobb felső sarokban anyaghiány
1903 Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben (9x) kétszer három sorszámkövetők "098111 - 098113"; "098281 - 098283" és egy egyszer három egyugrásos sorszámkövetők "098414 - 098417" között. Mind vízjeles papíron, felülbélyegzéssel T:AU sarokhajlás, fo.
1906 Budapest "Beocsini Cementgyári Unió Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, magyar és német nyelven, szelvényekkel, bélyegzésekkel, perforált "CEMENTIA HOLDING RÉSZVÉNYT KIADTUK" felirattal (2x) sorszámkövetők T:XF
1906 Budapest "Beocsini Cementgyári Unió Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, magyar és német nyelven, szelvényekkel, bélyegzésekkel, perforált "CEMENTIA HOLDING RÉSZVÉNYT KIADTUK" felirattal (5x), közte sorszámkövetők T:XF szakadások
1906 Budapest "Beocsini Cementgyári Unió Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, magyar és német nyelven, szelvényekkel, bélyegzésekkel, perforált "CEMENTIA HOLDING RÉSZVÉNYT KIADTUK" felirattal (5x) sorszámkövetők T:AU
1907. Budapest "Temesvár-Varjasi Helyi Érdekű Vasut Részvény-Társaság" törzsrészvénye 200K-ról, magyar és német nyelven, szárazpecséttel, szelvényekkel. Üvegezett, helyenként kopottas modern keretben T:AU fo. / Hungary 1907. "Local Interest Railway Share Company of Temesvár-Varjas" share about 200 Kronen, in Hungarian and German, with embossed stamp and coupons. In modern, somewhat worn frame C:AU spotted