Kína DN "Kínai horoszkóp" 12xklf ezüstözött, kétoldalas multicolor plakett + 24xklf kínai bélyeg 1992-2003 között, albumban, karton díszdobozban T:PP egyiken kis patina, az album az illesztésnél erősen kopott China ND "Chinese Horoscope" 12xdiff silver plated, double-sided multicolor plaque + 24xdiff Chinese stamps between 1992-2003, in album, in cardboard gift box C:PP small patina on one, the album is heavily worn at the joints
Német Birodalom / Szászország 1917. 3M Ag "Bölcs Frigyes - A reformáció 400. évfordulója" érme jelzett utánverete (20g/0.900/40mm) kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP
German Empire / Saxony 1917. 3 Mark Ag "The Weise Friedrich - 400th Anniversary of the Reformation" coin marked restrike (20g/0.900/40mm) in capsule, with certificate C:PP
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Christian Wulff 2010-2012" és "Horst Köhler 2004-2010" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Christian Wulff 2010-2012" and "Horst Köhler 2004-2010" both in capsules (33mm) C:UNC
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Gerhard Schröder 1998-2005" és "Angela Merkel seit 2005" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Gerhard Schröder 1998-2005" and "Angela Merkel seit 2005" both in capsules (33mm) C:UNC
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Gustav Heinemann 1969-1974" és "Walter Scheel 1974-1979" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Gustav Heinemann 1969-1974" and "Walter Scheel 1974-1979" both in capsules (33mm) C:UNC
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Helmut Schmidt 1974-1982" és "Helmut Kohl 1982-1998" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Helmut Schmidt 1974-1982" and "Helmut Kohl 1982-1998" both in capsules (33mm) C:UNC
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Joachim Gauck 2012-2017" és "Frank-Walter Steinmeier seit 2017" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Joachim Gauck 2012-2017" and "Frank-Walter Steinmeier seit 2017" both in capsules (33mm) C:UNC
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Karl Carstens 1979-1984" és "Richard v. Weizsäcker 1984-1994" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Karl Carstens 1979-1984" and "Richard v. Weizsäcker 1984-1994" both in capsules (33mm) C:UNC
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Konrad Adenauer 1949-1963" és "Ludwig Erhard 1963-1966" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Konrad Adenauer 1949-1963" and "Ludwig Erhard 1963-1966" both in capsules (33mm) C:UNC
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Kurt Georg Kiesinger 1966-1969" és "Willy Brandt 1969-1974" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Kurt Georg Kiesinger 1966-1969" and "Willy Brandt 1969-1974" both in capsules (33mm) C:UNC
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Roman Herzog 1994-1999" és "Johannes Rau 1999-2004" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Roman Herzog 1994-1999" and "Johannes Rau 1999-2004" both in capsules (33mm) C:UNC