Modern restrikes, fantasy coins

Number of items: 104

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Petőfi Sándor" aranyozott Cu emlékérem (40mm) kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP
31557.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Kína DN "Kínai horoszkóp" 12xklf ezüstözött, kétoldalas multicolor plakett + 24xklf kínai bélyeg 1992-2003 között, albumban, karton díszdobozban T:PP egyiken kis patina, az album az illesztésnél erősen kopott China ND "Chinese Horoscope" 12xdiff silver plated, double-sided multicolor plaque + 24xdiff Chinese stamps between 1992-2003, in album, in cardboard gift box C:PP small patina on one, the album is heavily worn at the joints
31558.

Kína DN "Kínai horoszkóp" 12xklf ezüstözött, kétoldalas multicolor plakett + 24xklf kínai bélyeg 1992-2003 között, albumban, karton díszdobozban T:PP egyiken kis patina, az album az illesztésnél erősen kopott
China ND "Chinese Horoscope" 12xdiff silver plated, double-sided multicolor plaque + 24xdiff Chinese stamps between 1992-2003, in album, in cardboard gift box C:PP small patina on one, the album is heavily worn at the joints

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Német Birodalom / Szászország 1917. 3M Ag "Bölcs Frigyes - A reformáció 400. évfordulója" érme jelzett utánverete (20g/0.900/40mm) kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP  German Empire / Saxony 1917. 3 Mark Ag "The Weise Friedrich - 400th Anniversary of the Reformation" coin marked restrike (20g/0.900/40mm) in capsule, with certificate C:PP
31559.

Német Birodalom / Szászország 1917. 3M Ag "Bölcs Frigyes - A reformáció 400. évfordulója" érme jelzett utánverete (20g/0.900/40mm) kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP

German Empire / Saxony 1917. 3 Mark Ag "The Weise Friedrich - 400th Anniversary of the Reformation" coin marked restrike (20g/0.900/40mm) in capsule, with certificate C:PP

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Christian Wulff 2010-2012" és "Horst Köhler 2004-2010" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Christian Wulff 2010-2012" and "Horst Köhler 2004-2010" both in capsules (33mm) C:UNC
31560.

Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Christian Wulff 2010-2012" és "Horst Köhler 2004-2010" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC
FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Christian Wulff 2010-2012" and "Horst Köhler 2004-2010" both in capsules (33mm) C:UNC

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Gerhard Schröder 1998-2005" és "Angela Merkel seit 2005" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Gerhard Schröder 1998-2005" and "Angela Merkel seit 2005" both in capsules (33mm) C:UNC
31561.

Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Gerhard Schröder 1998-2005" és "Angela Merkel seit 2005" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC
FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Gerhard Schröder 1998-2005" and "Angela Merkel seit 2005" both in capsules (33mm) C:UNC

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Gustav Heinemann 1969-1974" és "Walter Scheel 1974-1979" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Gustav Heinemann 1969-1974" and "Walter Scheel 1974-1979" both in capsules (33mm) C:UNC
31562.

Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Gustav Heinemann 1969-1974" és "Walter Scheel 1974-1979" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC
FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Gustav Heinemann 1969-1974" and "Walter Scheel 1974-1979" both in capsules (33mm) C:UNC

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Helmut Schmidt 1974-1982" és "Helmut Kohl 1982-1998" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Helmut Schmidt 1974-1982" and "Helmut Kohl 1982-1998" both in capsules (33mm) C:UNC
31563.

Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Helmut Schmidt 1974-1982" és "Helmut Kohl 1982-1998" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC
FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Helmut Schmidt 1974-1982" and "Helmut Kohl 1982-1998" both in capsules (33mm) C:UNC

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Joachim Gauck 2012-2017" és "Frank-Walter Steinmeier seit 2017" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Joachim Gauck 2012-2017" and "Frank-Walter Steinmeier seit 2017" both in capsules (33mm) C:UNC
31564.

Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Joachim Gauck 2012-2017" és "Frank-Walter Steinmeier seit 2017" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC
FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Joachim Gauck 2012-2017" and "Frank-Walter Steinmeier seit 2017" both in capsules (33mm) C:UNC

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Karl Carstens 1979-1984" és "Richard v. Weizsäcker 1984-1994" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Karl Carstens 1979-1984" and "Richard v. Weizsäcker 1984-1994" both in capsules (33mm) C:UNC
31565.

Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Karl Carstens 1979-1984" és "Richard v. Weizsäcker 1984-1994" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC
FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Karl Carstens 1979-1984" and "Richard v. Weizsäcker 1984-1994" both in capsules (33mm) C:UNC

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Konrad Adenauer 1949-1963" és "Ludwig Erhard 1963-1966" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Konrad Adenauer 1949-1963" and "Ludwig Erhard 1963-1966" both in capsules (33mm) C:UNC
31566.

Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Konrad Adenauer 1949-1963" és "Ludwig Erhard 1963-1966" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC
FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Konrad Adenauer 1949-1963" and "Ludwig Erhard 1963-1966" both in capsules (33mm) C:UNC

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Kurt Georg Kiesinger 1966-1969" és "Willy Brandt 1969-1974" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Kurt Georg Kiesinger 1966-1969" and "Willy Brandt 1969-1974" both in capsules (33mm) C:UNC
31567.

Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Kurt Georg Kiesinger 1966-1969" és "Willy Brandt 1969-1974" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC
FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Kurt Georg Kiesinger 1966-1969" and "Willy Brandt 1969-1974" both in capsules (33mm) C:UNC

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Roman Herzog 1994-1999" és "Johannes Rau 1999-2004" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Roman Herzog 1994-1999" and "Johannes Rau 1999-2004" both in capsules (33mm) C:UNC
31568.

Német Szövetségi Köztársaság 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" sorozat két darab aranyozott, multicolor emlékérme: "Roman Herzog 1994-1999" és "Johannes Rau 1999-2004" mindkettő kapszulában (33mm) T:UNC
FRG 2020. "Die Kanzler und Präsidenten der Bundesrepublik Deutschland" series, two pieces of gold plated, multicolor commemorative medallions: "Roman Herzog 1994-1999" and "Johannes Rau 1999-2004" both in capsules (33mm) C:UNC

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events