Modern restrikes, fantasy coins

Number of items: 104

DN "Mária Terézia - egy dinasztia születése" sorozat, "Mária Karolnia Lujza érem 1768" aranyozott rézötvözet emlékérem U.P. beütéssel, tanúsítvánnyal (20mm) T:PP
31545.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
DN "Nemzetünk nagyjai - Károly Róbert" jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP
31546.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
DN "Világ Bélyegcsodái - Csehszlovákia 10 Korona 1919" aranyozott Cu bélyegérem, kapszulában, tanúsítvánnyal (24,6x28,7mm) T:PP
31547.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
DN "Világ Bélyegcsodái - Svéd Királyság 3 Skilling 1855" aranyozott Cu bélyegérem, kapszulában, tanúsítvánnyal (21,4x24,8mm) T:PP
31548.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
DN 1848. Dukát "V. Ferdinánd" aranyozott utánveret, kapszulában T:PP
31549.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
31550.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fritz Mihály (1947-) 2013. "A Magyar Himnusz 190 éves / Kölcsey Ferenc" ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:PP
31551.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
ifj. Szlávics László (1959- ) 2011. "Nagy Magyarok" sorozat 9db aranyozott Cu emlékérem tétel, benne: Szent Gellért, Petőfi Sándor, Eötvös Lóránd, Szent Margit, Hunyadi Mátyás, Munkácsy Mihály, Szent-Györgyi Albert, Kossuth Lajos, Gróf Széchenyi István (40mm) + "Nagy Magyarok" mahagóni fa érmetartó kazetta bársonybéléssel, benne 1db kivehető tálcával, 12db 5x5cm-es férőhellyel, használt, szép állapotban
31552.

ifj. Szlávics László (1959- ) 2011. "Nagy Magyarok" sorozat 9db aranyozott Cu emlékérem tétel, benne: Szent Gellért, Petőfi Sándor, Eötvös Lóránd, Szent Margit, Hunyadi Mátyás, Munkácsy Mihály, Szent-Györgyi Albert, Kossuth Lajos, Gróf Széchenyi István (40mm) +
"Nagy Magyarok" mahagóni fa érmetartó kazetta bársonybéléssel, benne 1db kivehető tálcával, 12db 5x5cm-es férőhellyel, használt, szép állapotban

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Hunyadi Mátyás" aranyozott Cu emlékérem (40mm) kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP
31553.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Kodály Zoltán" aranyozott Cu emlékérem (40mm) kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP
31554.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Kossuth Lajos" aranyozott Cu emlékérem (40mm) kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP
31555.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc" aranyozott Cu emlékérem (40mm) kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP
31556.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events