Military

Number of items: 109

Német Birodalom 1928. "Német háborús érdemérem" adományozói okirata T:XF German Empire 1928. "German war medal" awarding document C:XF
32817.

Német Birodalom 1928. "Német háborús érdemérem" adományozói okirata T:XF
German Empire 1928. "German war medal" awarding document C:XF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Német Szövetségi Köztársaság 1960-1970 k. "Német Légierő" aranyozott fém emlékplakett, sarkainál apró lyukakkal az akasztást segítendő (129x102mm) T:AU FRG ~1960-1970. "Deutsche Luftwaffe" gilt metal commemorative plaque with small holes in the corners for hanging (129x102mm) C:AU
32818.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Olaszország 1918. "Győzelmi emlékmedál Trento és Trieszt visszaszerzése emlékére" bronz háborús emlékmedál. Szign.: L. Sacchini (38x24mm) T:XF,VF Italy 1918. "Victory medal commemorating the recapture of Trento and Trieste" bronze war memorial medallion. Sign.: L. Sacchini (38x24mm) C:XF,VF
32819.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Olaszország 1918. "Harmadik Hadsereg 1915-1918 / Redipuglia Emlékmű" kétoldalas, részben aranyozott és műgyantázott fém emlékérem füllel, mellszalagon T:VF,F, patina Italy 1918. "Terza Armata 1915-1918 / Sacrario di Redipuglia" two-sided, partially gilded and synthetic resined metal commemorative medallion with ear, on ribbon C:VF,F, patina
32820.

Olaszország 1918. "Harmadik Hadsereg 1915-1918 / Redipuglia Emlékmű" kétoldalas, részben aranyozott és műgyantázott fém emlékérem füllel, mellszalagon T:VF,F, patina
Italy 1918. "Terza Armata 1915-1918 / Sacrario di Redipuglia" two-sided, partially gilded and synthetic resined metal commemorative medallion with ear, on ribbon C:VF,F, patina

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Pflanzer Hadsereg 1914-15" ezüstözött tombak sapkajelvény (38x25mm), hátoldalán "G.Gurschner Wien VII/2" jelzéssel T:XF patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Weltkrieg 1914-1915 - Viribus unitis - Armee Pflanzer" silver-plated tombac cap badge (38x25mm) maker: "G.Gurschner Wien VII/2" C:XF patina
32821.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Pflanzer Hadsereg 1914-15" ezüstözött tombak sapkajelvény (38x25mm), hátoldalán "G.Gurschner Wien VII/2" jelzéssel T:XF patina
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Weltkrieg 1914-1915 - Viribus unitis - Armee Pflanzer" silver-plated tombac cap badge (38x25mm) maker: "G.Gurschner Wien VII/2" C:XF patina

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Szovjetunió1960-1970 k. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) T:AU Soviet Union ~1960-1970. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) C:AU
32822.

Szovjetunió1960-1970 k. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) T:AU
Soviet Union ~1960-1970. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) C:AU

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szovjetunió 1970 k. "Harckocsizó" 2.- és 3. osztályú, illetve mesterfokozatú, aranyozott, zománcozott fém jelvény (3xklf) T:AU Soviet Union cca 1970. 2nd and 3rd class and master trooper badge, gilt, enamelled (3xdiff) C:AU
32823.

Szovjetunió 1970 k. "Harckocsizó" 2.- és 3. osztályú, illetve mesterfokozatú, aranyozott, zománcozott fém jelvény (3xklf) T:AU
Soviet Union cca 1970. 2nd and 3rd class and master trooper badge, gilt, enamelled (3xdiff) C:AU

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Szovjetunió 1988. "70 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:AU Soviet Union 1988. "70 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with ribbon C:AU
32824.

Szovjetunió 1988. "70 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:AU
Soviet Union 1988. "70 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with ribbon C:AU

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
"Kitüntetéseink, I. sz. függelék", magyar katonai kitüntetések felsorolása a Horthy-korszakból, képábrázolással, 1944-ig. Kiadta a Magyar Királyi Térképészeti Intézet. Modern másolat (!), St. Gallen, Eidenbenz+Co., kartonra kasírozva, 28x42 cm
32825.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
DN "Gépesített Tarack" festett bronz lemezjelvény (18x23mm) T:AU, pótolt tű
32826.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
DN "MHSZ - Magyar Honvédelmi Szövetség - 30" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (72mm) T:AU,XF, kis patina
32827.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
DN "Zrínyi Miklós" egyoldalas Cu emlékérem eredeti tokban. Szign.: ifj. Szlávics László (38mm) T:UNC
32828.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events