Available for bidding
32835.
Faleristics: medals, orders, badges
100 000 HUF
271,00 EUR, 312,50 USD
100 000 HUF
1900 k. "Schlaraffia Tataensis" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés nyakszalaggal, hátoldalán "A. Sohwerdt Stuttgart" gyártói jelzéssel. A tatai Schlaraffia társaság kitüntetése. T:XF kopott aranyozás, zománchibák
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |