Jewellery and precious metal items
Number of items: 126
3452340
26084
522
50000
14K arany (Au) fülbevaló zöld kalcedon kövekkel 5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3452354
26085
522
100000
14K arany női mandzsetta, tigrisszem. jelzett br 6 g 3,5 cm
Available for bidding
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
3485744
26086
522
80000
Olasz arany (Au) gyűrű, 14K, m: 54, jelzett, nettó 3,3g
Available for bidding
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
3485747
26087
522
30000
Arany (Au) fülbevaló pár. 1966-1988 közötti fémjel, Pénzverő gyártójel, 14 karátos arany,gránát berakással, bruttó 1,23g
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3485741
26088
522
150000
Arany (Au) gyűrű, 14K, m:56, jelzett, bruttó 8,3g
Available for bidding
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
3487770
26089
522
80000
Olasz arany (Au) bokalánc, jelzett, 14k, nettó 3,21g
Available for bidding
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
3485798
26090
522
Ezüst (Ag) nyelű 2 darab szervírozó, jelzett, h: 16-20 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 500 7 500 9 000
3486149
26091
522
65000
Arany (Au) gyűrű, 1966-1998 közötti fémjel, Pénzverő, 14 karátos arany, m: 63, nettó 3,2g
Available for bidding
65 000 HUF
90 000 100 000 120 000
3486157
26092
522
50000
Arany (Au) gyűrű, kővel, 18k, jelzés nélkül, m: 50, bruttó 2,03g
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3487678
26093
522
30000
Jorma Laine (1930-2002): "Ice" nyaklánc. Ezüst (Ag), jelzett, nettó 38g
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3490285
26094
522
34000
Arany (Au) fülbevaló pár, 14k, jelzett, bruttó 1,7g
Available for bidding
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
3490260
26095
522
40000
Édesvízi gyöngysor arany (Au) kapoccsal, 14K, h: 44cm
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m