https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 126

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst (Ag) fűszerkínáló, jelzett, 5x6cm, nettó 16,2g
1
26120.

Ezüst (Ag) fűszerkínáló, jelzett, 5x6cm, nettó 16,2g

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Kótai József (1940-): Betlehem. Öntött ezüst (Ag) kompozíció, keretre applikálva, jelzés nélkül, 6x5 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta.
1
26121.

Kótai József (1940-): Betlehem. Öntött ezüst (Ag) kompozíció, keretre applikálva, jelzés nélkül, 6x5 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
Kótai József (1940-): Mária a kisdeddel. Öntött ezüst (Ag) kompozíció, felfogatópontokkal, jelzés nélkül, m: 7,5 cm, bruttó 27g /// Proveniencia: az alkotó validálta.
1
26122.

Kótai József (1940-): Mária a kisdeddel. Öntött ezüst (Ag) kompozíció, felfogatópontokkal, jelzés nélkül, m: 7,5 cm, bruttó 27g /// Proveniencia: az alkotó validálta.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl
1
26123.

Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
Fagylaltos készlet Ezüst (Ag) nyéllel, aranyozott, dísdobozban (doboz sérült) 32x36 cm
1
26124.

Fagylaltos készlet Ezüst (Ag) nyéllel, aranyozott, dísdobozban (doboz sérült) 32x36 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Régi tenyésztett gyöngy ékszer szett, a karkötő ezüst (Ag) kapoccsal, a nyaklánc 14K arany (Au) kapoccsal, a fülbevaló pár 14K arany (Au) szerelékkel, a nyaklánc és a karkötő jelzett, teljes bruttó 13g. Az arany részek későbbiek, a doboz korabeli szecessziós díszdoboz, 13x17 cm
1
26125.

Régi tenyésztett gyöngy ékszer szett, a karkötő ezüst (Ag) kapoccsal, a nyaklánc 14K arany (Au) kapoccsal, a fülbevaló pár 14K arany (Au) szerelékkel, a nyaklánc és a karkötő jelzett, teljes bruttó 13g. Az arany részek későbbiek, a doboz korabeli szecessziós díszdoboz, 13x17 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 517:
From 13 to 22 January


End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment