https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 126

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
18K arany (Au) gyűrű smaraddal, jelzett, m: 52, br 3,14 g
1
26012.

18K arany (Au) gyűrű smaraddal, jelzett, m: 52, br 3,14 g

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
14K arany (Au)férfi gyűrű, füstkvarccal. jelzett br 8 g m:57
1
26013.

14K arany (Au)férfi gyűrű, füstkvarccal. jelzett br 8 g m:57

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
160 000 HUF
160 000 190 000 220 000
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
1
26014.

Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
180 000 HUF
180 000 200 000 240 000
Trinity gyűrű 14k arany (Au) brillekkel ékítve, 20 db 0,3ct. jelzett, új, m: 59, 8,52g tanusítvánnyal
1
26015.

Trinity gyűrű 14k arany (Au) brillekkel ékítve, 20 db 0,3ct. jelzett, új, m: 59, 8,52g tanusítvánnyal

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
420 000 HUF
1 138,21
EUR
,
1 312,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
420 000 HUF
420 000 500 000 550 000
Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g
1
26016.

Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
460 000 HUF
1 246,61
EUR
,
1 437,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
460 000 HUF
460 000 550 000 600 000
Ezüst (Ag) gyűrű, gránát kövekkel ékítve, jelzett br 4,8 g m: 57 (3 kő hiány)
1
26017.

Ezüst (Ag) gyűrű, gránát kövekkel ékítve, jelzett br 4,8 g m: 57 (3 kő hiány)

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Arany (Au) hajtű, opál berakásokkal, jelzés nélkül, bruttó 1,4g
1
26018.

Arany (Au) hajtű, opál berakásokkal, jelzés nélkül, bruttó 1,4g

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
34 000 HUF
92,14
EUR
,
106,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Ezüst (Ag) gyűrű, fehér kövekkel, m:57, jelzett, bruttó 3,5g
1
26019.

Ezüst (Ag) gyűrű, fehér kövekkel, m:57, jelzett, bruttó 3,5g

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Number of bids:
2
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Ezüst (Ag) gyűrű, piros kővel, m: 53, jelzett, bruttó 3g
1
26020.

Ezüst (Ag) gyűrű, piros kővel, m: 53, jelzett, bruttó 3g

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Ezüst (Ag) nyaklánc, faragott lakk berakásos zománcozott ezüst (Ag) medállal, jelzett, bruttó 10,5g
1
26021.

Ezüst (Ag) nyaklánc, faragott lakk berakásos zománcozott ezüst (Ag) medállal, jelzett, bruttó 10,5g

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Ezüst (Ag) bross ametiszt medállal, h: 5,5 cm, jelzett, bruttó 4,4g
1
26022.

Ezüst (Ag) bross ametiszt medállal, h: 5,5 cm, jelzett, bruttó 4,4g

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
12
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Ezüst (Ag) szőlő alakú bross, markazittal, h: 5 cm, jelzett, bruttó 8g
1
26023.

Ezüst (Ag) szőlő alakú bross, markazittal, h: 5 cm, jelzett, bruttó 8g

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 517:
From 13 to 22 January


End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment