Available for bidding
15428.
Paraphilately
170 000 HUF
460,70 EUR, 531,25 USD
170 000 HUF
Szege Sándor szobrászművész Jókai centenáriumi emlékbélyege és adománybélyegei terveinek nyomdai fotói összesen 20 db (9 különféle), 76 db megvalósult fogazott vagy vágott emlékbélyeg több féle színben, Jókai kiállítás 4 klf részben fogazatlan levélzáró + a Petőfi társaság felhívása emlékbélyeg használatára, a Múzsa Irodalmi és Művészeti RT megbízó levele Szege Sándor részére, továbbá 3 kapcsolódó újságcikk + Szege Sándor (1883-1945): Jókai Mór születésének centenáriuma alkalmából készített emlékbélyeg és levélzáró tervek, össz. 12 db, 1925. Tus, papír. Többségében jelzett. Részben korabeli kartonra kasírozva. 5,5x8 és 10x20 cm közötti méretekben.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |