Available for bidding
22002.
Books: Travelling, Local History
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
10 000 HUF
Siklóssy László: A régi Budapest erkölcse I-III. köt.
I. köt.: A magyar középkor erkölcse. II. köt.: A prostitúció. (1541-1848). III. köt.: A polgári erkölcs. Teljes! [Egybekötve.]
Bp., 1922-1923, Táltos, 207;+288;+213+3 p. Első kiadás! Számozott (23./50), a szerző, Siklóssy László (1881-1951) író, ügyvéd, művelődéstörténész, esztéta, újságíró és szerkesztő által ALÁÍRT példány! Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, az utolsó lap és a hátsó szennylap részben összeragadt és szakadtak, a borítón címkével, régi intézményi bélyegzésekkel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |