Available for bidding
22036.
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 HUF
Schréter Zoltán: A Borsod-Hevesi szén és lignitterületek bányaföldtani leírása. / Vadász Elemér: A borsodi színmedence bányaföldtani viszonyai. Bp., 1929, M. Kir. Földtani Intézet, 464 p.+ IX + I-IV, VI-VII t. +III t. +VIII t.+ II t. Mellékletben: V (vászonra kasírozva) t. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, egy tábla mellékletben (vászonra kasírozva) pótolt, egy tábla hiányzik (I t.), részben foltos lapokkal, egy javított térképpel, az első (IX) tábla sérült, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |