Available for bidding
22010.
Books: Travelling, Local History
6 500 HUF
17,62 EUR, 20,31 USD
6 500 HUF
Póda Endre, pódafai: A soproni római kath. ,,parochia" és a ,,soproni kath. hitközség" története. Sopron sz. kir. város, a győri püspökség, és a plébánia levéltáraiban őrzött okiratok nyomán írta: - - . Függelék: Szent Jakab kápolnájának leírása 1886. Sopron, 1892, Soproni Kath. Konvent (Litfass Károly-ny.), 6 sztl. lev.+ 169+(3) p.+ 8 t.; XXVI p.+ 9 t. Kiadói félvászon-kötés, széteső, rossz állapotban, hiányzó gerinccel, kijáró lapokkal, 3 hiányzó táblával.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |