Available for bidding
22088.
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. I. rész. 1., 2., 6., 7. kötetek. (4 db). Sopron, 1921-1929, Székely és Társa-ny. Kiadói papírkötés, változó, részben sérült, széteső állapotban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |