Available for bidding
22107.
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
[Balbi, Adriano (1872-1848)] Adrian Balbi's Allgemeine Erdbeschreibung. Neu bearbeitet und erweitert von Franz Heiderich. I-III. köt. Wien-Pest-Leipzig, 1893-1894, A. Hartleben. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képekkel, ill. kihajtható, színes térképekkel. Német nyelven. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, változó állapotban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |