Available for bidding
24221.
Books: Tales
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
1 200 HUF
Rhoden, Emma:
Makrancos Erzsike mátkasága. Fordította Roboz Andor.
Budapest, [1930]. Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. 160 p.
Emmy von Rhoden (1829-1885) német ifjúsági író. Művei elsősorban fiatal leányok számára készültek, regényeit a nemzeti nyelvű kiadások jobbára átdolgozták. Kiadásunk illusztrációi a XIX. század végének szokásrendjét és modorkonvencióit idézik meg, a kötéstábla és a védőborító rajzai lényegesen modernebbek. Példányunk a második magyar kiadásból való.
Illusztrált, enyhén foltos kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált, enyhén sérült, kissé foltos kiadói védőborítóban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |