Available for bidding
23757.
Books: Social sciences
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
1 000 HUF
1886 Közgazdasági Értesítő. A földmivelés-, ipar- és kereskedelemügyi magy. kir. ministerium közlönye. V. évf. 1-25. sz. (Fél évfolyam egy kötetben.) Bp., Pesti Könyvnyomda Rt., LXXII+956 p. Félvászon-kötésben, viseltes állapotban, sérült gerinccel, helyenként sérült, kijáró lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |