Available for bidding
24019.
Books: Religion
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 HUF
Kovács Sándor (1893-1972) szombathelyi püspökkel (1944. március 25. - 1972. március 23.) kapcsolatos tétel, 3 db:
Isten embere. Rekollekciós elmélkedések. DEDIKÁLT! Bp., 1966, Szent István Társulat, 307 p. Kiadói félvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
Kovács Sándor szombathelyi püspök, muravidéki apostoli kormányzó főpásztori szózata híveihez püspöki székfoglalása alkalmával. (Püspökként az első megnyilatkozása.) Szombathely, 1944, Martineum-ny., 30+1 p. Kiadói papírkötés.;
Isten felé - Hazafelé. Szentbeszédek 1944. év advent vasárnapjaira, karácsonyra, és évvégi hálaadásra. Bp., 1944, Martineum-ny., 60 p. Kiadói haránt-alakú papírkötés, a hátsó szennylapon kis sérüléssel.;
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |