Available for bidding
24011.
Books: Religion
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
20 000 HUF
Johannes Leusden (1624-1699): He Kaine Diatheke = Novum testamentum cum versione Latina Ariae Montani, in quo tum selecti versiculi 1900, quibus omnes Novi Testamenti voces continentur, astericis notantur; ... Amstelaedami [Amsterdam], 1698, Ex Officiana Westeniana, 1 (díszcímlap) t. +6+666 p.+ 1 (Loca terrae sanctae quorum sit mentio in Evangeliis, hiányos 12x11,5 cm) t. Görög és latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, sérült díszcímlappal és hiányos címlappal, két helyen javítással, foltos lapokkal, aláhúzásokkal és néhány bejegyzéssel, a díszcímlap hátoldalán és az utolsó lapon bejegyzésekkel, hiányos térképpel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |